Książka za 1 GROSZ: 
Jak rozkręcić pierwszy krąg? Podstawy duplikacji w marketingu sieciowym - Randy Gage
O czym jest ta książka?
To bezcenny poradnik dla osób, które chcą przejąć odpowiedzialność za swój biznes i uczynić go możliwie najbardziej dochodowym
Pomaga skupić się na samym sobie i jednocześnie zachęca do zaprzestania poszukiwania sukcesu w innych osobach, czy miejscach. Udziela porad niezbędnych w kształtowaniu siebie jako lidera, skutecznie uzyskującego wysokie wyniki w sprzedaży, pozyskiwaniu nowych klientów, wysoki poziom konkurencyjności oraz przede wszystkim niezawodność.
Poprzez liczne zadania oraz przykłady ujęte w formie przystępnych i lekkich historii, bardzo łatwych do przyswojenia i zrozumienia, Twoja uwaga zwrócona zostanie na najistotniejsze elementy, które pomogą w budowie własnej osobowości.
(Wysyłka tylko na terenie Polski) *
1
WYSYŁKA
Gdzie wysłać Twoją kopie?
2
Twoje dane
Podsumowanie
Gdzie wysłać książkę?
Nie wysyłamy SPAMu & szanujemy Twoją prywatność
(obowiązkowe pole) Klikając w przycisk zgadzasz się z przetwarzaniem Twoich danych według polityki prywatności.
Liczba książek jest ograniczona! Nie zwlekaj!
Dzięki tej książce, będziesz umiał odpowiedzieć na ważne w biznesie pytania, takie jak:
  • Czym jest duplikacja oraz jak działa prawo pierwszego kręgu?
  • Jak inspirować swoich pracowników, jak stać się prawdziwym liderem i przewodnikiem w dążeniu do wyznaczonego celu?
Jak rozkręcić pierwszy krąg”, pomoże Ci w dokładnym zaplanowaniu swojego własnego rozwoju jako szefa, ale także szanowanego przez wszystkich współpracownika.  
Od tej pory to przede wszystkim Ty:
  • Wyznaczasz standardy
  • Dajesz przykład
  • Jesteś uczciwy
  • Tworzysz listę kluczowych wartości, których przestrzegać mają Twoi pracownicy
Od Ciebie zależy, czy firma będzie generowała ogromne zyski, czy też straty. Po lekturze niniejszego poradnika doskonale zrozumiesz zasady funkcjonowania poszczególnych schematów, na których opiera się generowanie zysków. Zwłaszcza, że:
  • Indywidualna wielkość sprzedaży w ramach twojego kręgu będzie się pomnażać, idąc w dół w strukturze zespołu. To chwila, w której zaczynasz dodawać zera do swojego czeku z wynagrodzeniem!
  • Zarobienie milionów dolarów poprzez biznes w ramach marketingu sieciowego jest o wiele łatwiejsze, niż zniwelowanie dużo większych strat, spowodowanych niewystarczającą dbałością o bazę klientów.
  • Odrzuceni w procesie rekrutowania do współpracy kandydaci muszą otrzymać od Ciebie sygnał, że chętnie będziesz ich widział w gronie swoich klientów – wystarczy wyjaśnić im prostotę programu Twojej firmy.
  • Nie wolno Ci zmuszać klientów do podejmowania ważnych decyzji biznesowych, gdy nie są co do tego przekonani!
Kim jest Randy Gage?
Randy Gage – milioner, ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego, autor kilku poczytnych tytułów, mówca, organizator szkoleń i kursów wspierających przedsiębiorczość. W środowisku ludzi sukcesu nazywany często Milionerem – Mesjaszem.
"Przeszedł niezwykle burzliwą drogę do miejsca, w którym obecnie się znajduje. Wychowany bez ojca, w skromnych warunkach, przerwał naukę szkolną w wieku kilkunastu lat, trafił za kratki za kradzież i rozboje. Przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, doświadczał wielu dysfunkcyjnych związków, które kończyły się rozstaniem. Próbował bezskutecznie dojść do fortuny otwierając i tracąc kolejne biznesy, które pogrążały go w długach i poczuciu życiowej przegranej. Będąc ofiarą napadu i kradzieży otarł się o śmierć na skutek postrzelenia w brzuch. 
Tragiczne losy doprowadziły do tego, że wszedł na trwającą do dziś ścieżkę intensywnego rozwoju osobistego. Krok po kroku uczył się wykorzeniać ze swego umysłu ograniczające wzorce przekonań, zastępując je nowymi, na których zbudował swój sukces. Od ponad dwudziestu lat pokazuje innym jak dokonać tego samego i uczynić swe życie spełnionym."
"Jak rozkręcić pierwszy krąg? Podstawy duplikacji w marketingu sieciowym"
* Wysyłka tylko na terenie Polski. W przypadku podania adresu poza terenem kraju, przesyłka nie zostanie wysłała - prosimy więc o nie dokonywanie zakupów na adresy inne niż adres Polski.