Jacek Stanek
Manager Regionalny
Lider DuoLife
Kraków, Wieliczka
woj. małopolskie

Natalia Puszczewicz

Współpracuję z Jackiem od roku. Cieszę się, że trafiłam do tak świetnego teamu. Ale to nie przypadek- to zasługa Jacka i jego  umiejętności prowadzenia zespołu. Co najważniejsze, Jacek uczy tego również nas. W pracy zespołowej ważne jest wsparcie, które cały  czas od niego otrzymujemy. Jacek jest osobą na której zawsze można polegać,  z umiejętnościami potrzebnymi do zbudowania wymarzonego zespołu, których nas uczy.Jestem wdzięczna Jackowi za pomoc w osiągnięciu rangi Lidera Zespołu oraz nieustannym wsparciu na drodze
zdobywania kolejnych awansów. Dziękuje Jacku za serce, które wkładasz w swoją pracę bo dzięki temu cała drużyna rośnie w siłę <3

Agnieszka Nowak

Ponad roku temu, gdzie znajdowałam się w trudnym okresie swego życia- perypetie życiowe, z dodatkową dawka stresu. Poszukiwałam naturalnych suplementów, które spowodują, że będę lepiej spać, oraz lepiej się czuć i na to wszystko pojawił się Jacek, którego wcześniej nie znałam. Kiedy zapoznałam się z ofertą Duolife, okazało się, że jest też coś dla mojego młodszego synka, który męczył się z alergia. Jacek od samego początku wzbudził we mnie poczucie zaufania. Swoją przeogromną wiedzą oraz doświadczeniem w marketingu, dał mi również do zrozumienia, że zawsze można na niego liczyć. Po dwóch miesiącach stosowania produktów Duolife, synek praktycznie pozbył się alergii, więc ja zaczęłam spokojnie spać i nabywać nowej pozytywnej energii do życia. Okazało się także, że dzięki pomocy i pokazaniu mi drogi przez Jacka, produkty zaczęłam dostawać praktycznie za darmo plus wpłynęły dodatkowe zyski finansowe. A poznaliśmy się za sprawą internetu i ja mimo tego iż mieszkam od 14 lat w Irlandii i mimo iż dzielą nas tysiące km, poprzez internet mam nieograniczony kontakt z Jackiem i grupą, oraz codziennymi szkoleniami. Dziękuję Tobie Jacku za ogromne wsparcie i wskazywanie właściwej drogi.
Jacek Stanek
Manager Regionalny
Lider DuoLife
Kraków, Wieliczka
woj. małopolskie
OPINIE O JACKU STANKU:
  • Natalia Puszczewicz: Współpracuję z Jackiem od roku. Cieszę się, że trafiłam do tak świetnego teamu. Ale to nie przypadek- to zasługa Jacka i jego  umiejętności prowadzenia zespołu. Co najważniejsze, Jacek uczy tego również nas. W pracy zespołowej ważne jest wsparcie, które cały  czas od niego otrzymujemy. Jacek jest osobą na której zawsze można polegać,  z umiejętnościami potrzebnymi do zbudowania wymarzonego zespołu, których nas uczy.Jestem wdzięczna Jackowi za pomoc w osiągnięciu rangi Lidera Zespołu oraz nieustannym wsparciu na drodze
    zdobywania kolejnych awansów. Dziękuje Jacku za serce, które wkładasz w swoją pracę bo dzięki temu cała drużyna rośnie w siłę <3
  • Agnieszka Nowak: Ponad roku temu, gdzie znajdowałam się w trudnym okresie swego życia- perypetie życiowe, z dodatkową dawka stresu. Poszukiwałam naturalnych suplementów, które spowodują, że będę lepiej spać, oraz lepiej się czuć i na to wszystko pojawił się Jacek, którego wcześniej nie znałam. Kiedy zapoznałam się z ofertą Duolife, okazało się, że jest też coś dla mojego młodszego synka, który męczył się z alergia. Jacek od samego początku wzbudził we mnie poczucie zaufania. Swoją przeogromną wiedzą oraz doświadczeniem w marketingu, dał mi również do zrozumienia, że zawsze można na niego liczyć. Po dwóch miesiącach stosowania produktów Duolife, synek praktycznie pozbył się alergii, więc ja zaczęłam spokojnie spać i nabywać nowej pozytywnej energii do życia. Okazało się także, że dzięki pomocy i pokazaniu mi drogi przez Jacka, produkty zaczęłam dostawać praktycznie za darmo plus wpłynęły dodatkowe zyski finansowe. A poznaliśmy się za sprawą internetu i ja mimo tego iż mieszkam od 14 lat w Irlandii i mimo iż dzielą nas tysiące km, poprzez internet mam nieograniczony kontakt z Jackiem i grupą, oraz codziennymi szkoleniami. Dziękuję Tobie Jacku za ogromne wsparcie i wskazywanie właściwej drogi.
Na jakie wsparcie możesz liczyć od Jacka Stanka:
SEKRET #1:
"Poznasz sprawdzone 10 kroków, ponieważ TYLKO działanie systemowe zapewnia sukces w biznesie networkowym. Gotowe "pod klucz" know-how biznesowe dla Ciebie i Twoich przyszłych biznes partnerów"
SEKRET #2:
 "Otrzymasz 30 dniowy przewodnik, krok po kroku, wprost na Twój telefon komórkowy oraz email, który przeprowadzi Cię od początku w tym biznesie aby zrealizować Twoje cele!"
SEKRET #3:
 "Wykorzystasz zautomatyzowany do prezentacji system online, który za Ciebie pokaże prezentacje zdrowia, biznesu lub samorozwoju oszczędzając Ci czas, pieniądze i energię!"

* Plus - Plus bezpłatnie -  swoją własną stronę internetową do promowania siebie i swojego biznesu !

CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Moja droga do sukcesu
Nazywam się Jacek Stanek i mam 22 lata, ale doświadczenia w biznesie tradycyjnym, który od 20 lat, prowadziliśmy razem z moją małżonką.

W roku 2013 dostrzegliśmy, że to nie my mamy biznes, ale biznes ma nas, a najbardziej zaczęło nam brakować czasu dla naszych dzieci oraz na realizację naszych marzeń i tak na prawdę okazało się, że mamy biznes, ale nie mamy ani czasu ani pieniędzy. W tym samym czasie również borykaliśmy się z problemami zdrowotnymi naszego najmłodszego synka oraz moimi. Zacząłem więc szukać rozwiązania, ponieważ wiedziałem, że z pewnością takie istnieje, tylko ja o nim jeszcze nie wiem.

Zagłębiłem się więc w internet i tam zacząłem szukać rozwiązań.

Podjąłem współpracę z pewną firmą amerykańską, jednak po roku intensywnej nauki i działania po swojemu, nic się nie zmieniło, ponieważ nie wdrażałem tego czego się nauczyłem - po prostu nie wiedziałem jak to wszystko ogarnąć.Miałem już tego dosyć, jednak patrząc na liderów w branży marketingu internetowego oraz marketingu sieciowego, wiedziałem że coś robię źle, że nadal czegoś nie wiem i nie rozumiem, wiedziałem jedno, że mogę się poddać, lub znaleźć osobę, która mnie tego nauczy.
Postanowiłem więc skontaktować się z jednym z liderów branży marketingu sieciowego, który swój biznes budował, tylko przy wykorzystaniu internetu i to był przełom w moich działaniach, nagle wszystko zaczęło się zmieniać, ponieważ zacząłem uczyć się od praktyka, który nakierował mnie na właściwą drogę.

Dzisiaj wiem, że była to najlepsza decyzja.Od tamtej pory, moje rezultaty z miesiąca na miesiąc były coraz lepsze, jednak firma z którą współpracowałem, nie była miejscem w którym mogłem się realizować na 100%.Szukałem więc dalej... aż przyszedł dzień 21.10.2016 kiedy to do mnie zadzwonił Tomek, do którego miałem ogromne zaufanie, ponieważ to dzięki niemu nauczyłem się jak działać w marketingu internetowym i w telegraficznym skrócie przedstawił mi okazję biznesową i już po 15 minutach byliśmy partnerami biznesowymi w nowym projekcie.

Tak było to DuoLife :)

Kiedy się rejestrowałem, nie miałem pojęcia, że ta decyzja rozwiąże więcej moich problemów niż tylko finansowe, ponieważ już po kilkunastu tygodniach okazało się, że produkty DuoLife pomogły nam pożegnać nasze problemy zdrowotne, na które szukaliśmy rozwiązania przez długie lata.

Od tego dnia nic już nie jest takie samo...

Po 4 miesiącach współpracy z firmą DuoLife, zrobiłem kwalifikację w programie samochodowym i 29.04.2017 roku zrealizowałem jedno z moich ogromnych marzeń z dzieciństwa, ponieważ odebrałem piękny czarny samochód z zacięciem sportowym, jakim jest Jaguar XE.Dzisiaj wiem, że podjęcie współpracy z DuoLife, było najlepszą decyzją, ponieważ dzięki niej, rozwiązaliśmy kilka naszych problemów...Odzyskaliśmy zdrowie, którego nam brakowało i którego szukaliśmy...Zdobyliśmy czas dla naszej rodziny i przyjaciół oraz na nasze hobby...A dzięki pomocy innym ludziom, ustabilizowaliśmy naszą sytuację finansową...

W dniu 31.12.2017 zrealizowaliśmy kolejne nasze marzenie - zamknęliśmy nasz tradycyjny biznes i zaangażowaliśmy się na 100% razem z małżonką w budowanie bezpieczeństwa i przyszłości dla nas i naszych dzieci, a nawet wnuków, chociaż dzisiaj ich jeszcze nie mamy. Dzisiaj jesteśmy przekonani, że angażując się w pomoc innym ludziom, zarówno na płaszczyźnie zdrowia jak i biznesowej, pomożemy zmienić życie na lepsze setek ludzi, którzy sobie tylko pozwolą pomóc.
Privacy Policy | Terms & Conditions
Copyright @ 2016 Your Brand - All Rights Reserved